Skip to main content

 

Hájovňa Donovaly

Luxusné apartmány na predaj

 

Hájovňa Donovaly - Tvoj druhý domov

Ponúkame Vám na predaj apartmány v projekte Hájovňa v tichej časti Donovál - Polianka. Polianky sú miesto, kde nájdete kľud pre rodinu, oddych a priamy dotyk s prírodou, no zároveň ste na skok od zjazdovky a v centre diania Donovalského života.

Vznik projektu začal myšlienkou vdýchnuť starej Donovalskej Hájovni nový život. Pre zachovanie histórie a so zmyslom pre udržateľnosť, sme sa rozhodli ísť cestou citlivej rekonštrukcie priestorov starej Hájovne, ktoré vo finále prinesú unikátne apartmány pre vytvorenie Vášho druhého domova na Donovaloch.

Je viacero citátov, ktoré by vedeli charakterizovať prístup k vytvoreniu tohto diela. Dom vytvoríš rukami, domov jedine srdcom.

200 metrov

k vrcholu vlek Záhradky

100 metrov

napojenie na bežkárske trate

100 metrov

turistické trate

pokojná lokalita

bobová dráha

lanová dráha

elektrokolobežky

trampolíny

mišiačikov detský park

vínna pivnica cafe & bistro wellness recepcia lyžiareň parkovanie inteligentná elektroinštalácia v apartmánoch priestor na grilovanie a opekanie príprava dreva do krbu monitoring exteriéru a spoločných priestorov kamerovým systémom správa a údržba spoločných priestorov prenájom, servis apartmánov komplexná správa, vyťažovanie apartmánov a zhodnotenie investície v prípade záujmu

Apartmány

Na prvom podlaží sa nachádza 2i a 3i apartmán. Toto podlažie je tvorené pôvodnými kamennými múrmi, ktoré dokážu vytvoriť jedinečnú klímu. Apartmány majú celkovú výmeru 58,03 m2 a 61,04 m2. Na druhom podlaží, ktoré je už riešené ako kombinácia murovanej stavby a drevostavby sa nachádza 3i a 5i apartmán. V podkroví sa nachádzajú dva veľkometrážne 4i apartmány s výhĺadom cez krasne drevene okná, ktorý treba zažiť.

Ceny apartmánov sa líšia v závislosti od rozlohy, zariadenia a jednotlivých dispozícií.

Byt  Stav   Krb / príprava na krb  - pec  Poschodie  Izbovosť   Podlahové kúrenie   Inteligentná elektroinšt.   Výmera int.   Terasa   Balkón 
A Voľný ano 1NP 3 áno čiastočne 50,27 10,77  
B Voľný ano 1NP 2 čiastočne čiastočne 44,06 13,97  
C Predaný ano 2NP 3 áno áno 58,68   5,95
D Voľný ano 2NP 5 áno áno 98,31   5,95
E Predaný ano 3NP 4 áno áno 84,47   6,00
F Predaný ano 3NP 4 áno áno 80,29   6,36
Domov nie je miesto, kde bývaš,
ale miesto, kde ti rozumejú.

Dohodnite si termín obhliadky

To, že sa majitelia rozhodli vytvoriť v Hájovni pre Vás druhý domov svedčí aj osobitný a ľudský prístup ku kupujúcim, pre ktorých pri vážnom záujme niečo chystáme. Príďte sa osobne pozrieť a zoznámiť sa s Martinom a jeho manželkou, ktorý Hájovni priniesli život.